Created with WebWaveCMS

Copyright by KANCELARIA ADWOKACKA NATALIA HEBEL

20 października 2023

Unieważnienie umowy kredytu w EURO. 

 

Z radością informujemy o kolejnym pozytywnym zakończeniu sporu z Bankiem DnB Nord S.A. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu Klient odniósł sukces w sporze dotyczącym umowy kredytu hipotecznego. Wyrok Sądu Okręgowego w Poznaniu potwierdza, że zawarta przez niego umowa kredytu w walucie wymienialnej EURO zawarta z Bankiem DnB NORD Polska S.A. jest nieważna. Ponadto zasądził na rzecz strony powodowej od banku kwoty w wysokości 251.042,12 złotych oraz 39.871,39 euro wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od 17 maja 2022 r. do dnia zapłaty.

 

 

Jesteśmy przekonani, że nasza Kancelaria może w podobny sposób pomóc również Tobie. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, aby skutecznie bronić Twoich praw i osiągnąć pozytywny wynik w Twojej sprawie. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług, abyśmy mogli zapewnić Ci kompleksową i profesjonalną pomoc prawną. Nasz zespół jest gotowy, aby Cię służyć i osiągnąć dla Ciebie najlepszy możliwy wynik.

KANCELARIA ADWOKACKA

NATALIA HEBEL

 

Zadzwoń do mnie: 

505 535 470

lub napisz: 

n.hebel@onet.pl

Umów się na konsultacje

 

Jako Adwokat w swojej pracy kieruję się przede wszystkim empatią, etyką i rzetelnością, a dobro moich Klientów jest dla mnie priorytetem.
 

20 marca 2024
  W sprawie naszych Klientów Sąd Okręgowy w Poznaniu uznał, że umowa kredytu indeksowanego do
16 lutego 2024
Z radością informujemy o kolejnym pozytywnym zakończeniu sporu z Raiffeisen Bank International AG z

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi