Created with WebWaveCMS

Copyright by KANCELARIA ADWOKACKA NATALIA HEBEL

16 lutego 2024

Unieważnienie umowy z Millennium S.A.

 

 

umowa frankowa z Millennium

W sprawie naszych Klientów Sąd Okręgowy w Poznaniu uznał, że umowa kredytu indeksowanego do CHF zawarta pomiędzy kredytobiorcami a bankiem Millennium S.A. jest nieważna w całości, co oznacza, że Klient nie jest zobowiązany do spłacania kredytu w walucie obcej. Bank został również zobowiązany do zwrotu kwot dotychczas od nich pobranych w wysokości 159.565,35zł (sto pięćdziesiąt dziewięć tysięcy pięćset sześćdziesiąt pięć złotych trzydzieści pięć groszy) wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie.

 

Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług, abyśmy mogli zapewnić Ci kompleksową i profesjonalną pomoc prawną. Nasz zespół jest gotowy, aby Cię służyć i osiągnąć dla Ciebie najlepszy możliwy wynik.

KANCELARIA ADWOKACKA

NATALIA HEBEL

 

Zadzwoń do mnie: 

505 535 470

lub napisz: 

n.hebel@onet.pl

Umów się na konsultacje

 

Jako Adwokat w swojej pracy kieruję się przede wszystkim empatią, etyką i rzetelnością, a dobro moich Klientów jest dla mnie priorytetem.
 

20 marca 2024
  W sprawie naszych Klientów Sąd Okręgowy w Poznaniu uznał, że umowa kredytu indeksowanego do
16 lutego 2024
Z radością informujemy o kolejnym pozytywnym zakończeniu sporu z Raiffeisen Bank International AG z

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi