Created with WebWaveCMS

Copyright by KANCELARIA ADWOKACKA NATALIA HEBEL

03 sierpnia 2022

Wygrana frankowiczów z Getin Noble Bank S.A. 

Z wielką przyjemnością informuję o kolejnym unieważnieniu umowy i sukcesie Kancelarii. Sąd Okręgowy w Szczecinie wyrokiem z dnia 29 lipca 2022 roku (sygn. akt I C 536/21) stwierdził nieważność umowy kredytu hipotecznego indeksowanego do CHF zawartej w 2006 roku i zasądził na rzecz naszych klientów wszystkie zapłacone przez nich dotychczas raty w tym koszty dodatkowe (koszty ubezpieczeń, prowizji, itd.) w łącznej wysokości 544.895,86 zł wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie liczonymi od dnia doręczenia odpisu pozwu stronie pozwanej  i kosztami procesu.

Sprawa jest o tyle ciekawa, że w umowie nie był wskazany cel mieszkaniowy jako cel konsumencki, lecz dowolny cel konsumpcyjny. 

 

Sprawę prowadziły adwokat Natalia Hebel i adwokat Anna Kowalczyk. 

 

 

#GetinNobleBankS.A.frani

#GetinBankS.A.franki

#frankipoznań

#sprawyfrankowe

#kredytindeksowany

#unieważnienieumowyfrankowej

#frankiszczecin

#adwokatfrankowiczów

#kancelariafranki

#pozewprzeciwkosyndykowi

KANCELARIA ADWOKACKA

NATALIA HEBEL

 

Zadzwoń do mnie: 

505 535 470

lub napisz: 

n.hebel@onet.pl

Umów się na konsultacje

 

Jako Adwokat w swojej pracy kieruję się przede wszystkim empatią, etyką i rzetelnością, a dobro moich Klientów jest dla mnie priorytetem.
 

20 marca 2024
  W sprawie naszych Klientów Sąd Okręgowy w Poznaniu uznał, że umowa kredytu indeksowanego do
16 lutego 2024
Z radością informujemy o kolejnym pozytywnym zakończeniu sporu z Raiffeisen Bank International AG z

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi